^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини


Шановні жителі м Чорноморська
Переконливе прохання найближчим часом погасити заборгованість за послуги теплопостачання.
У разі відсутності можливості оплати всієї суми боргу Вам необхідно звернутися до абонентського відділу КП «ЧТЕ» для складання договору про поетапну оплату заборгованості.
При наявність заборгованості і відсутності договору про поетапну оплату ми будемо змушені стягнути її в судовому порядку з віднесенням судових витрат на Ваш рахунок. В ході виконання рішення суду Державною виконавчою службою буде накладено арешт на ваше майно, автотранспорт і обмежено право виїзду за кордон України.


Інвестпрограма 2015

     Шановні споживачі!

Для зручності обслуговування споживачів компанією запроваджена можливість передачі показів засобу обліку за допомогою інтернет-сервісу “Viber”.

Номер “Viber” +380737730500

Для того, щоб надані Вами покази засобу обліку заносилися коректно, під час передачі показів просимо надавати інформацію у наступному вигляді:

  • ФІО або номер особового рахунку;
  • повну адресу, за якою встановлено засіб обліку;
  • дата виконання зйома показань;
  • фото засобу обліку, на якому мають бути чітко відображені покази , його номер та тип (оригінальній файл без редагування EXIF – інформацією).

У разі відсутності дати виконання зйома показань засобу обліку, показання будуть враховані датою отримання повідомлення.

Також можливо залишити свідчення водоміра зателефонувавши в абонентський відділ 6-04-95 або диспетчерську 6-50-75, і на сторінці особистого кабінету.

 

Наприклад:

1234562  або Іванов І.І.

м. Чорноморськ, вул. Шевченко, буд. 15, кв. 7

28.03.2017

001127 (показники лічільника) та фото лічільника.

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.