^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини


Шановні споживачі!

Доводимо до Вашого відома, що згідно ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані оплачувати житлово-комунальні послуги у строки встановлені договором або законом. Частиною п. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що відмова споживача від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги.


Інвестпрограма 2018

Опис заходів інвестиційної програми

 1. Інвестиційною програмою комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» на 2018 р. заплановано виконання  заходів з реконструкції  магістральних теплових мереж  на  трьох ділянках загальною довжиною 290,5 м (у двохтрубному вимірі):
 • від МК-42 до К-1(вул. Данченка, 12) довжиною 55 метрів – 2хДу 200 мм ;
 • МК-29 - МК-30 – поліклініка (вул. 1-го Травня, 1) довжиною  114,5м ,  у т.ч. 2хДу 200мм – 92 м, 2хДу100 мм - 22,5м ;
 • між камерами К12 та К14 (вул. Лазурна, 1) довжиною 121 м – 2хДу 200 мм.

 

Зазначені теплові мережі експлуатуються з 1981- 89р. Термін служби без проведення капітального ремонту складає 29 - 37 років.  На всіх цих ділянках  виконувалися  аварійні ремонти. В ході обстеження  теплових  мереж було виявлено, що метал трубопроводів на окремих ділянках схильний до сильної зовнішньої корозії, що знижує надійність і безпеку експлуатації і призводить до виникнення аварійних ситуацій; теплова ізоляція трубопроводів знаходиться в незадовільному стані, зволожена через підтопленість   водами , провисає.

 

При проведенні реконструкції планується замінити існуючі трубопроводи  на попередньоізольовані трубопроводи в  пінополіуретанової  ізоляції в захисній поліетиленовій  оболонці. Попередньоізольовані  трубопроводи  в ППУ мають  переваги перед традиційними сталевими трубопроводами  з мінераловатною ізоляцією:  у них більш високий термін експлуатації, нижчі витрати на експлуатацію та ремонт, мають значно нижчі  теплові втрати.

 

Реалізація заходів з реконструкції  магістральних теплових мереж  дозволить зменшити втрати теплової енергії , тим самим зменшити використання паливно-енергетичних ресурсів , забезпечить  безаварійну роботу  теплових  мереж, надання якісного централізованого теплопостачання в м. Чорноморськ.

 • Загальна  вартість заходів з реконструкції  вищезазначених теплових мереж складає  3039,671 тис. грн. (без ПДВ).
 • Економічний ефект  від впровадження  даних заходів  становить  595,574 тис. грн./рік..  (без ПДВ ).
 • Термін  окупності (середньозважений)  цих  заходів   5,1 років .
 • Економія  паливно-енергетичних ресурсів складає    42,509 т у. п.

 

 1. 2. Технічне переоснащення котла КВГМ - 50 №4 в котельні №2 по вул. Садова, 1 в м. Чорноморськ в першу чергу необхідно в зв’язку з фізичним зносом (прогаром) існуючих встановлених пальників, а також  даний захід дасть можливість підвищити ефективність, надійність, екологічну безпеку за рахунок впровадження нових енергоефективних  пальників  мікродифузійного типу МДП-Г

 

При проведенні технічного переоснащення котла КВГМ - 50 №4 планується заміна двох  пальників МДГГ, які вийшли із ладу  на  аналогічні  мікродифузійного типу МДП -Г без зміни конструкції та компонування топочної камери котла. Пальники типу МДП - Г встановлюються в існуючу амбразуру котла.

 

Реалізація заходу з технічного переоснащення котла КВГМ -50 №4 дозволить  за рахунок підвищення ККД  котлоагрегату  зменшити  на 1 відсоток витрати газу та викиди забруднюючих речовин в атмосферу.                                                                                                                                                         

 • Загальна  вартість заходу з технічного переоснащення котла КВГМ -50 №4  з використанням  енергоефективних пальникових пристроїв  складає    989,329 тис. грн. (без ПДВ).
 • Економічний ефект  від впровадження  даного заходу  становить  143,494  тис. грн./рік (без ПДВ ).   
 • Термін  окупності заходу   6,9  років .
 • Економія  паливно-енергетичних ресурсів складає    27 559  т  у. п.

 

 

                                                                                                           

Директор КП «ЧТЕ»                                                А.В.  Паншин

 

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.