^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини

 

Інвестпрограма 2018

Опис заходів інвестиційної програми

 1. Інвестиційною програмою комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» на 2018 р. заплановано виконання  заходів з реконструкції  магістральних теплових мереж  на  трьох ділянках загальною довжиною 290,5 м (у двохтрубному вимірі):
 • від МК-42 до К-1(вул. Данченка, 12) довжиною 55 метрів – 2хДу 200 мм ;
 • МК-29 - МК-30 – поліклініка (вул. 1-го Травня, 1) довжиною  114,5м ,  у т.ч. 2хДу 200мм – 92 м, 2хДу100 мм - 22,5м ;
 • між камерами К12 та К14 (вул. Лазурна, 1) довжиною 121 м – 2хДу 200 мм.

 

Зазначені теплові мережі експлуатуються з 1981- 89р. Термін служби без проведення капітального ремонту складає 29 - 37 років.  На всіх цих ділянках  виконувалися  аварійні ремонти. В ході обстеження  теплових  мереж було виявлено, що метал трубопроводів на окремих ділянках схильний до сильної зовнішньої корозії, що знижує надійність і безпеку експлуатації і призводить до виникнення аварійних ситуацій; теплова ізоляція трубопроводів знаходиться в незадовільному стані, зволожена через підтопленість   водами , провисає.

 

При проведенні реконструкції планується замінити існуючі трубопроводи  на попередньоізольовані трубопроводи в  пінополіуретанової  ізоляції в захисній поліетиленовій  оболонці. Попередньоізольовані  трубопроводи  в ППУ мають  переваги перед традиційними сталевими трубопроводами  з мінераловатною ізоляцією:  у них більш високий термін експлуатації, нижчі витрати на експлуатацію та ремонт, мають значно нижчі  теплові втрати.

 

Реалізація заходів з реконструкції  магістральних теплових мереж  дозволить зменшити втрати теплової енергії , тим самим зменшити використання паливно-енергетичних ресурсів , забезпечить  безаварійну роботу  теплових  мереж, надання якісного централізованого теплопостачання в м. Чорноморськ.

 • Загальна  вартість заходів з реконструкції  вищезазначених теплових мереж складає  3039,671 тис. грн. (без ПДВ).
 • Економічний ефект  від впровадження  даних заходів  становить  595,574 тис. грн./рік..  (без ПДВ ).
 • Термін  окупності (середньозважений)  цих  заходів   5,1 років .
 • Економія  паливно-енергетичних ресурсів складає    42,509 т у. п.

 

 1. 2. Технічне переоснащення котла КВГМ - 50 №4 в котельні №2 по вул. Садова, 1 в м. Чорноморськ в першу чергу необхідно в зв’язку з фізичним зносом (прогаром) існуючих встановлених пальників, а також  даний захід дасть можливість підвищити ефективність, надійність, екологічну безпеку за рахунок впровадження нових енергоефективних  пальників  мікродифузійного типу МДП-Г

 

При проведенні технічного переоснащення котла КВГМ - 50 №4 планується заміна двох  пальників МДГГ, які вийшли із ладу  на  аналогічні  мікродифузійного типу МДП -Г без зміни конструкції та компонування топочної камери котла. Пальники типу МДП - Г встановлюються в існуючу амбразуру котла.

 

Реалізація заходу з технічного переоснащення котла КВГМ -50 №4 дозволить  за рахунок підвищення ККД  котлоагрегату  зменшити  на 1 відсоток витрати газу та викиди забруднюючих речовин в атмосферу.                                                                                                                                                         

 • Загальна  вартість заходу з технічного переоснащення котла КВГМ -50 №4  з використанням  енергоефективних пальникових пристроїв  складає    989,329 тис. грн. (без ПДВ).
 • Економічний ефект  від впровадження  даного заходу  становить  143,494  тис. грн./рік (без ПДВ ).   
 • Термін  окупності заходу   6,9  років .
 • Економія  паливно-енергетичних ресурсів складає    27 559  т  у. п.

 

 

                                                                                                           

Директор КП «ЧТЕ»                                                А.В.  Паншин

 

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.