^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини

 

Інвестпрограма 2018

Додаток з доповненням до інвестиційної програми КП «ЧТЕ» на  2018р.

З метою інформування  громадськості , КП «ЧТЕ» інформує про наміри  виконання  заходів   з  технічного переоснащення  системи розпалювання  та горіння  котла ПТВМ-30 М №1, у зв’язку з чим  пропонуємо внести зміни до  інвестиційної  програми  на  2018 р.

Технічне переоснащення системи розпалювання  та горіння  котла  передбачає  комплекс робіт по заміні  пальників,  заміні автоматизації системи розпалювання, системи контролю безпеки та автоматичного підтримування заданого режиму .

Вартість заходів , що пропонується внести в інвестиційну програму  на 2018 р. складає  3184,63 тис. грн.

Реалізація  передбачених заходів  дозволить  зменшити  річне  споживання природного газу  на   150,3 тис. т.у.п.  (3,4 % ), що в грошовому еквіваленті складе  784,1 тис. грн. , підвищить якість теплопостачання міста, безпеку в роботі котла.

Термін окупності цих заходів -  4,1 років.
Пропозиції щодо додатку до інвестиційної програми КП «ЧТЕ» на 2018рік просимо  надсилати протягом 14 днів з початку 16 серпня на адресу                        м. Чорноморськ , Одеська обл. вул. Торгова, 2-а
 E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.