^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

  1. До виконання верхолазних робіт на спорудах КП «ЧТЕ» допускаються організації, які отримали у Держпраці Дозвіл (декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці) на виконання робіт підвищеної небезпеки відповідно до вимог постанови КМУ від 26.10.11 р. № 1107 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 07.02.18 р. № 48).
  2. Організації, які орендують споруди димових труб КП «ЧТЕ» і залучають підрядні організації для виконання верхолазних робіт на встановленому ними обладнанні, повинні надати КП «ЧТЕ» інформацію з якими саме організаціями укладено договори для допуску їх на діючи об'єкти підприємства.
  3. З метою виконання вимог НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» організації, які мають намір виконувати верхолазні роботи на спорудженнях димових труб повинні надати КП «ЧТЕ» наступну документацію:
  • наказ по організації про призначення відповідальних осіб, які мають право: видавати наряд-допуск для виконання робіт на висоті, бути відповідальними керівниками та відповідальними виконавцями робіт по наряду-допуску;
  • оригінали наряду-допуску для виконання робіт на висоті у двох примірниках, заповнені у повному обсязі, без помилок, з мокрими печатками, до яких додаються проекти виробництва робіт чи технологічні карти (за рішенням особи, яка видає наряд – допуск, з урахуванням вимог Правил);
  • посвідчення працівників, зазначених у наряду-допуску, які підтверджують їх право виконувати верхолазні роботи з відповідним записом про проведену перевірку знань з питань охорони праці.
  1. При намірі виконати роботи по заміні або реконструкції обладнання яке змонтовано на оглядовій площадці необхідно демонтувати встановлене обладнання на оглядовій площадці і виконати монтаж даного обладнання на димовій трубі відповідно до наданого проекту реконструкції (шляхом використання стяжних стрічок тощо).

 

 

 

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.