Шановні абоненти!

КП «Чорноморськтеплоенерго» доводить до Вашого  відома, що згідно «Закону України про ЖКГ» в частині теплопостачання, що  вступила  в дію з 01.05.2019р., змінюється розрахунок споживачів за послуги. Окремо винесена послуга за встановлення, обслуговування, заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії...


Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» ст.3 відповідальність за збереження та цілісність вузлів комерційного обліку тепла покладається на власника (мешканців) будівлі, в якій вони встановленні.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж, яким являється   КП «ЧТЕ», на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії відшкодовуються споживачами, шляхом сплати внесків.

Механізм визначення розміру внесків проводиться згідно «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподіл між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання (далі - споживачі).»

Враховуючи вищезазначене, просимо відповідально ставитись до збереження цілісності комерційних приладів обліку тепла, що заощадить Ваші кошти.

 

Адміністрація КП «Чорноморськтеплоенерго»