^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

       Зміна ціни на природний газ та електроенергію впливає на умовно-змінну складову двоставкових тарифів на послуги централізованого опалення.  Переглянути діючи тарифи на комунальні послуги неможливо із-за колізії в законодавстві.

    З метою забезпечення законних прав та інтересів споживачів теплової  енергії на розгляд виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області надано проект рішення про виконання КП «ЧТЕ» перерахунку нарахувань умовно-змінної складової за спожите тепло протягом опалювального періоду 2019 -2020 р.р. Так наприклад, за листопад коригуючий коефіцієнт становитиме 0,8.

      При прийнятті цього рішення буде проводитися нарахування плати за фактично відпущену теплову енергію за діючими тарифами з застосуванням коригуючого коефіцієнту, що ураховує поточну вартість на природний газ та електроенергію. У разі виникнення у споживача переплати за послуги централізованого опалення  з застосуванням коригуючого коефіцієнта, сума переплати буде зараховуватися в рахунок майбутніх платежів. При наявності боргів у споживача – у рахунок їх погашення.

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.