В котельні № 2 по вулиці Садовій, 1-Г м. Чорноморська ведуться пусконалагоджувальні роботи пов'язані з проведенням комплексної модернізації газоповітряного тракту котла з використанням енергоефективних пальників типу МДГГ і оснащення сучасною автоматизацією системи розпалу й горіння палива котла ПТВМ-30 № 1.


Важливою особливістю пальників такого типу є збереження оптимальних, розрахункових техніко-економічних показників при різних навантаженнях котла.  Вони характеризуються простотою і надійністю експлуатації, підвищеним ресурсом роботи, низьким рівнем шуму, широким діапазоном зміни навантаження.

Котельня оснащена засобами контролю і автоматизації в обсязі достатньому для надійної, економічної і безаварійної експлуатації, а так само забезпечує можливість аналізу роботи обладнання котельні.


В ході реконструкції автоматики регулювання котла передбачений автоматичний режим регулювання співвідношення паливо / повітря, що дозволяє досягти оптимального значення коефіцієнта надлишку повітря, в результаті чого збільшиться ККД котла і зменшиться витрати газу.  Забезпечується безпечний пуск котла без втручання обслуговуючого персоналу.


Необхідно фінансування, щоб передбачити інвестиційні програми для подальшої модернізації котельного обладнання, яка дозволить поліпшити техніко-економічні показники роботи котельні та призведе до зниження ціни на надані КП «ЧТЕ» послуги з теплопостачання.