^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію


КП «Чорноморськтеплоенерго» є основним джерелом теплопостачання, що здійснює  забезпечення об’єктів міста теплом. Рівень якості та надійність наданих послуг підприємством забезпечують необхідні умови для стабільного функціонування систем теплопостачання міста. КП «ЧТЕ» проводить роботи з модернізації та впровадження сучасних технологій у процес виробництва, транспортування і постачання теплової енергії в межах фінансування з бюджету міста та затверджених інвестиційних програм.


Не зважаючи на непрості умови, місто Чорноморськ продовжує свій розвиток.           КП «ЧТЕ» має можливість забезпечити постачання теплової енергії до теплових мереж  приєднаних новобудов. Для цього підприємство має необхідні потужності. В тому числі й за рахунок вивільнених потужностей з гарячого водопостачання. Зміни вже підключених теплових навантажень відбуваються у наступних випадках: реконструкції систем   опалення, переведення приміщень з житлового фонду у нежитловий  і навпаки, приєднанні прибудови, тощо.

Зміна теплових навантажень впливає на формування вихідних даних для розрахунку двоставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії. КП «ЧТЕ» направило на розгляд  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області проект про внесення змін до рішення від 28.09.2017 р. № 308 «Про затвердження розрахункових теплових навантажень житлових будинків, теплопостачання яких здійснюється комунальним підприємством «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області», для врахування змін які відбувалися протягом 2019 року.

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.