^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

    Для того, щоб процес обслуговування та експлуатації будинкового лічильника був прозорим та зрозумілим для всіх споживачів, потрібно, щоб у громади будинку був свій представник, відповідальний за будинковий лічильник. Тому ми підтримуємо та заохочуємо ініціативи громад будинків відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» обирати особу, відповідальну за будинковий вузол обліку теплової енергії та зняття його показників.

    Для цього мешканцям будинку потрібно провести загальні збори, на яких визначити хто саме буде відповідати за тепловий лічильник, та більшістю голосів підтримати цю кандидатуру (підтвердженням є Протокол загальних зборів мешканців будинку). З цим протоколом уповноважена особа звертається до КП «ЧТЕ».

   Зі свого боку представники КП «ЧТЕ», як надавачі послуг, в рамках співпраці зі споживачами проведуть відповідний інструктаж відповідальної особи та ознайомлять її з принципами роботи теплового лічильника.

      Тож, будь ласка, проводьте загальні збори мешканців Вашого будинку та визначайтесь з уповноваженою особою, яка буде відповідати за будинковий прилад обліку теплової енергії та зняття його показників. Ми завжди готові до плідної співпраці з представниками громад будинків.

З повагою, Адміністрація КП «ЧТЕ»

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.