^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію


Шановні споживачі!

             Доводимо до Вашого відома, що з метою забезпечення законних прав та інтересів споживачів теплової енергії виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області узгодив рішення про виконання КП «ЧТЕ» перерахунку нарахувань умовно-змінної складової за спожиту теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії у  квітні 2020 р.р. всім категоріям споживачів та коригуючий коефіцієнт становитиме 0,57...


 Для стабільної та якісної підготовки КП «ЧТЕ» до опалювального періоду 2020-2021 р.р. необхідно приведення діяльності підприємства у відповідність до діючого законодавства та встановлення економічно-обгрунтованих тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, внесків на встановлення, обслуговування, заміну вузлів комерційного обліку, плату за абонентське обслуговування.

    Тарифи на опалення не змінювались з 18.12.2018 р., за цей час в формуванні витрат підприємства відбулись значні зміни: зміна вартості природного газу, введення абонплати за розподіл газу, зміни галузевої угоди, мінімальної заробітної плати, ціни та структури оплати за спожиту електричну енергію, ціни водопостачання та водовідведення, тощо. Тому до встановлення нових тарифів на послуги з постачання теплової енергії виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області дозволив КП «ЧТЕ» здійснювати перерозподіл витрат у структурі та в мережах діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з урахуванням фактичної вартості наданих послуг та отриманих доходів, у тому числі й за рахунок економії паливно-енергетичних ресурсів.

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.