^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

КП «ЧТЕ» продовжує виконувати роботи  з комплексної модернізації газоповітряного тракту котла ПТВМ-30М № 2 з використанням енергоефективних пальників типу МДГГ та оснащенням сучасною автоматизацією системи розпалу й горіння палива котла. Загальною метою модернізації є надійна робота тепловироблюваючого обладнання, плавність регулювання його потужності, стабільність режиму горіння, ефективність спалювання газу і його економія, підвищення рівня екологічної безпеки.

До теперішнього часу були встановлені горілки типу ГМГ-5,6 (1973 р. випуску), які знаходилися в експлуатації більше 45 років, тобто термін їх служби вже перевищено більш, ніж удвічі. Ця обставина дуже негативно впливала на можливість безпечної експлуатації котла. Таким чином нове обладнання буде мати високі показники з енергоефективності та призведе до  зниження рівню забруднення навколишньої середи. В ході реконструкції автоматики регулювання котла передбачений автоматичний режим регулювання співвідношення паливо / повітря. Забезпечується безпечний пуск котла без втручання обслуговуючого персоналу.

Для подальшої модернізації котельного обладнання, необхідне фінансування, яке дозволить поліпшити техніко-економічні показники роботи котельні та призведе до зниження ціни на надані КП «ЧТЕ» послуги з теплопостачання.

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.