^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

У відповідності з Законом оператором зовнішніх інженерних мереж в м. Чорноморську є  Комунальне підприємство «Чорноморськтеплоенерго», надалі  КП «ЧТЕ».

Вузол комерційного обліку (надалі ВКО) - вузол обліку, що забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під'їзді), обладнаній окремим інженерним вводом.

До функцій оператора входить встановлення, обслуговування, заміна, прийняття на абонентський облік вузлів комерційного обліку.

Фінансування цих робіт, за Законом, відбувається за рахунок внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку - регулярні платежі, які встановлюються органами місцевого самоврядування та визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку за кожною комунальною послугою та витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов'язані із встановленням, обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку (за наявності).

Сплата споживачами внесків проводиться один раз в квартал протягом року, які КП «ЧТЕ»  спрямовує на окремий рахунок та використовує виключно на ці цілі.

Розрахунки розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку виконані КП «ЧТЕ» окремо для кожної будівлі згідно з Методикою, що затверджена Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 129 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання» та регламенту робіт з встановлення, обслуговування та заміни ВКО.

На абонентському обліку КП «ЧТЕ» 348 вузлів комерційного обліку теплової енергії, через які забезпечуються теплом 18 988 приміщень.

 

        Розрахунок планованої виробничої собівартості за обслуговування ВКО:

   - прямі матеріальні витрати

Розрахунок прямих матеріальних витрат (матеріали, додаткове обладнання, необхідне для забезпечення обліку спожитої теплової енергії, канцелярські засоби та бланки, спецодяг, спецхарчування, запасні частини) проведений на підставі факту 2019 року з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції, який становить 112% (Постанова КМУ №555 від 15.05.2019р.).

Витрати на розподіл електроенергії енергії розраховано згідно тарифів затверджених НКРЕКП від 10.12.2019р. №2682 та розрахункових середніх тарифів за спожиту електричну енергію та перетікання реактивної електроенергії за період грудень 2019р.–травень 2020р. (рахунки за травень 2020р.):

   - за спожиту електричну енергію – 1,61013 грн. за 1 кВт*год. без ПДВ;

   - перетікання реактивної електроенергії – 0,03915 грн. за 1 кВАр*год. без ПДВ;

   - розподіл електричної енергії – 0,70698 грн. за 1 кВт*год.

Витрати на водопостачання та водовідведення розраховані на підставі норм кількості працюючих та тарифів на воду -14,40 грн. за 1 м³ без ПДВ та водовідведення -11,50 за 1 м³ без ПДВ, що встановлені рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.03.2020 р. №48.

   - прямі витрати на оплату праці

Розрахунок прямих витрат на оплату праці працівників дільниці приладів обліку виконаний відповідно до Закону України «Про оплату праці», Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конференція роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 роки, Колективного договору КП «ЧТЕ» та нового штатного розкладу.

   - інші прямі витрати

До інших прямих витрат відносяться внески на соціальні заходи, що становлять 22 % від фонду оплати праці в тому числі внески на соціальні заходи працюючих інвалідів що становлять 8,41%.

Витрати на амортизаційні відрахування розраховані згідно переліку основних засобів задіяних в обслуговуванні ВКО.

Розрахунок планових витрат на охорону праці включає:

- витрати на спецодяг для слюсарів-сантехників та контролерів, розраховано відповідно до положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту та відповідно терміну зношення;

- обов’язковий періодичний медичний огляд працівників;

- витрати на спецхарчування.

 Планові витрати на зв'язок включають в себе витрати пов’язанні із забезпечення дистанційного передавання результатів вимірювання (модемний зв'язок) та абонентська плата за користуванням одним стаціонарним телефоном.Витрати на заправку картриджів враховані за один пристрій МФУ.

Плановані витрати на переробку та утилізацію списаної побутової, комп’ютерної, організаційної техніки, обладнання, ганчір’я  що використовується дільницею приладів обліку.

Витрати на технічне обслуговування ВКО розраховано на рівні фактичних за 2019 рік з урахуванням індексу цін.

Розрахунок витрат на транспортні послуги здійснено на рівні фактичних за 2019 рік.

Витрати на відшкодування відсотків банкам за роботу з платежами підприємства враховані в розмірі 0,72% від суми вартості послуг.

В 2020 році підлягають повірці 155 (сто п’ятдесят п’ять) вузлів комерційного обліку, строк міжповірочного інтервалу згідно технічного паспорту становить 4 роки.

Розрахунок змінних загальновиробничих та постійних розподілених загальновиробничих витрат в розмірі внеску за обслуговування вузлів комерційного обліку здійснено згідно бази розподілу витрат між ліцензованими та не ліцензованими видами діяльності пропорційно фонду оплати праці основного персоналу та нового штатного розкладу.

Адміністративні витрат в розмірі внеску за обслуговування вузлів комерційного обліку розподілені пропорційно до виробничої собівартості, та не перевищують 15% від виробничої собівартості.                                                                                                                                        

Розмір внесків на заміну ВКО визначається окремо для кожної будівлі виходячи з планованих витрат пов’язаних з формування обмінного фонду вузлів комерційного обліку в розмірі 15 (п’ятнадцяти) % від усіх вузлів комерційного обліку, що перебувають на абонентському обліку КП «ЧТЕ» та становить 52 (п’ятдесят два) вузла комерційного обліку в тому числі 15 (п’ятнадцять) модемів з комплектуючими для забезпечення дистанційного передання результатів вимірювання теплової енергії для тих будинків де таке відсутнє.

 

Розрахунок планованої виробничої собівартості за заміну ВКО:

   - прямі матеріальні витрати:

Розрахунок обмінного фонду ВКО виконано на підставі аналізу фактично наявних приладів обліку, які є на абонентському обліку оператора та за внутрішніми діаметрами витратомірної ділянки ВКО на підставі комерційних пропозицій.

Планований прибуток спрямовується на:

   - сплату податку на прибуток в розмірі 18% до державного бюджету України;

   - відрахування частини чистого прибутку в розмірі 15% до місцевого бюджету згідно п.30 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20.12.2019р. № 516-VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020р.";

   - модернізацію вузлів комерційного обліку, забезпечення їх надійної єксплуатаціі.

 

--- Рішення № 165 від 03.09.2020р ---

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.