^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

Опалювальний сезон 2020-2021 р.р. у м. Чорноморську розпочався згідно розпорядження Міського голови № 319 від 04.11.2020 р.  «Про початок опалювального сезону 2020-2021 р.р.». КП «ЧТЕ» повинно вийти в режим опалення за 6 – 7 діб, але цього терміну не вистачає для надання якісних послуг з теплопостачання. Котельня працює відповідно температурного графіку узгодженого Заступником міського голови    Нарожним Г. О.

Одна з найбільш поширених проблем опалювальних систем в процесі включення - утворення повітряних пробок. Наявність повітря у вищих точках опалювальної системи перешкоджає циркуляції води, пристрої для видалення повітря знаходяться у квартирах верхніх поверхів та на горищах багатоповерхових будинків. Якщо на горище працівники ЖЕД мають вільний доступ для випускання повітря, то з доступом у квартири виникають проблеми (мешканці не проживають чи просто не впускають). На кожній батареї верхнього поверху повинні бути встановлені крани для спуску повітря.

Для  забезпечення нормативних санітарно-технічних вимог і режимів якісної роботи внутрішньобудинкових  систем опалення,  працівниками  КП «МУЖКГ»  проводяться роботи по розповітрюванню систем теплопостачання та корегуванню теплового режиму елеваторних вузлів  з рекомендаціями  КП «ЧТЕ».

Усі житлові будинки м. Чорноморська обладнані комерційними приладами обліку тепла. Тепловий лічильник вимірює і показує фактично спожите тепло.

До КП «ЧТЕ» надходять заявки та скарги на некомфортну температуру або відсутність опалення в  окремих приміщеннях і з питаннями, чи можна зробити перерахунок за опалення, якщо температура не відповідає нормативам. Згідно з діючими нормами і правилами температура повітря в житлових приміщеннях повинна бути не менше + 18 °С

У разі якщо температура у приміщенні становить нижче +18 °С, складається акт-претензія і на підставі цього робиться перерахунок. Якщо опалення відсутнє по всій квартирі, тоді за заявою споживача складається акт з представниками ЖЕД і на підставі цього акту оплата за опалення буде нараховуватись тільки з дня відновлення теплопостачання в квартирі.

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.