^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

Впровадження інвестиційної програми доцільно не тільки для економії енергоресурсів, зниження витрат і втрат теплової енергії, підвищення надійності теплопостачання м. Чорноморська, а й для необхідності заміни обладнання в зв’язку з перевищенням встановлених строків експлуатації виробника.

Інвестиційною програмою на 2021 року заплановані  наступні заходи:

  1. Технічне переоснащення системи автоматизації ЦТП для створення автоматичної системи диспетчеризації об’єктів теплових мереж КП «ЧТЕ».

      Це дасть можливість організувати  оперативний контроль за температурними та      

      гідравлічними режимами роботи обладнання ЦТП та теплових мереж (виявлення нещільностей), оперативного реагування і усунення аварійних ситуацій в роботі теплопостачання м. Чорноморська.

  1. Технічне переоснащення систем постачання теплоносія в котлоагрегати № 1;  № 3 та № 4  з встановленням теплових лічильників.

Виконання даного заходу призведе до підвищення рівня безпеки в експлуатації котлоагрегата, забезпечить надійність та безперебійне теплопостачання міста. Встановлені теплові лічильники дадуть можливість  вираховувати вироблення теплової енергії кожним котлоагрегатом.

  1. Технічне переоснащення теплових мереж з заміною встановлених засувок на кульові крани Ø 200 мм. – 2 шт., Ø 250 мм. – 2 шт., Ø 300 мм. – 2 шт.,                 Ø 400 мм. – 3 шт.

Необхідність даного заходу полягає в тому що, при виникненні нещільностей на теплових мережах, необхідно як можливо  скоріше виконати ремонт теплової мережі з мінімальними втратами теплоносія і відновлення теплопостачання  в будинках. Для проведення ремонту теплових мереж на певній ділянці необхідно відключити цю ділянку від системи теплопостачання. Якщо засувки не виконують свою функцію, ремонт провести на  ділянці неможливо, необхідно відключати цілий район або припиняти роботу мережевих насосів тобто зупиняти котельню і залишати місто в зимовий період без опалення на певний час.

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.