^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

 

     З 23.08.21 р. набувають чинності зміни до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», що передбачають можливість використання цифрових  документів на рівні із паперовими. В зв’язку з цим КП «ЧТЕ» впроваджує додаткову можливість - QR-коди для шерингу документів в застосунку «Дія». Нова можливість допоможе оптимізувати та автоматизувати роботу працівників підприємства,  а також мінімізувати ризики роботи з неякісними копіями документів. 

    Що таке «Дія»?

Онлайн-сервіс державних послуг з електронними документами та даними про людину з реєстрів.

    Що означає "шеринг"?

Сервіс, що дозволяє отримати копії цифрових документів користувача застосунку «Дія», за його згоди, одразу в електронну базу абонентського відділу КП «ЧТЕ».

    Що таке копії цифрових документів? 

Документи користувачів в застосунку «Дія» — це цифрові аналоги паперових документів. Вони мають таку ж юридичну силу, що й паперові документи.

    Що таке QR-коди?

QR- це скорочення від Quick Response, що означає «швидкий відгук». Вони нагадують штрих-коди, тільки замість вертикальних смуг складаються з маленьких квадратиків. Незважаючи на свій розмір QR-код здатний вмістити велику кількість даних. Скануючи QR-код, ви отримуєте доступ до цих даних миттєво.

    Скориставшись новим інструментом застосунку «Дія», достатньо пред’явити цифрові документи  без паперових копій (ID-паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО). Завдяки цьому, чорноморці зможуть зручніше отримувати необхідні довідки та заключати договори. Так, аби відправити копію документу на пошту підприємства, необхідно за допомогою мобільного застосунку «Дія» відсканувати QR-код організації, а потім у застосунку на своєму телефоні підтвердити передачу копії цифрового документу та натиснути «Надіслати». 

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.