^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

 

Ознайомитися з умовами Договору можливо на офіційних сайтах Чорноморської міської ради та КП «Чорноморськтеплоенерго» за адресами : cmr.gov.ua  та ite.org.ua.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня такої зміни.

У разі зміни тарифу протягом строку дії договору новий розмір тарифу застосовується з дня введення його в дію.

З моменту акцептування умов договору споживач та

КП «Чорноморськтеплоенерго» набувають всіх прав та обов’язків  за договором та несуть відповідальність за його невиконання згідно умовам договору та чинного законодавства України.

Сплатою рахунку, споживач підтверджує згоду на автоматизовану обробку його персональних даних згідно з чинним законодавством та можливу їх передачу третім особам, які мають право на отримання цих даних згідно чинного законодавства.

 

З повагою та надією на співпрацю

Адміністрація КП «Чорноморськтеплоенерго»

 

Договор для загрузки

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.