^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3


Мы на facebook

Як отримати субсидію

 

    Як раніше ми вже писали, що опалювальний сезон у нашому місті розпочався 2.11.2021 р., згідно розпорядження міського голови. КП «ЧТЕ» повинно вийти в режим опалення за 6 – 7 діб, але цього терміну не вистачає для надання якісних послуг з теплопостачання.

     Одна з найбільш поширених проблем опалювальних систем в процесі включення - утворення повітряних пробок. Наявність повітря у вищих точках опалювальної системи перешкоджає циркуляції води, пристрої для видалення повітря знаходяться у квартирах верхніх поверхів та на горищах багатоповерхових будинків. Якщо на горище працівники ЖЕД мають вільний доступ для випускання повітря, то з доступом у квартири виникають проблеми (мешканці не проживають чи просто не впускають). На кожній батареї верхнього поверху повинні бути встановлені крани для спуску повітря.

      Для  забезпечення нормативних санітарно-технічних вимог і режимів якісної роботи внутрішньобудинкових  систем опалення,  працівниками  КП «МУЖКГ»  проводяться роботи по розповітрюванню систем теплопостачання та корегуванню теплового режиму елеваторних вузлів  з рекомендаціями  КП «ЧТЕ».   

     До КП «ЧТЕ» надходять заявки та скарги на некомфортну температуру або відсутність опалення в  окремих приміщеннях і з питаннями, чи можна зробити перерахунок за опалення, якщо температура не відповідає нормативам. Згідно з діючими нормами і правилами температура повітря в житлових приміщеннях повинна бути не менше + 18 °С

   У разі якщо температура у приміщенні становить нижче +18 °С, складається акт-претензія і на підставі цього робиться перерахунок. Якщо опалення відсутнє по всій квартирі, тоді за заявою споживача складається акт з представниками ЖЕД і на підставі цього акту оплата за опалення буде нараховуватись тільки з дня відновлення теплопостачання в квартирі.

Copyright © 2016-2020 ite.org.ua - All rights reserved.