^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини


Роботи на об’єктах  комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго»

Чорноморської міської ради Одеської області

за період 25.05.20 р. – 29.05.20 р.Шановні споживачі!

             Доводимо до Вашого відома, що з метою забезпечення законних прав та інтересів споживачів теплової енергії виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області узгодив рішення про виконання КП «ЧТЕ» перерахунку нарахувань умовно-змінної складової за спожиту теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії у  квітні 2020 р.р. всім категоріям споживачів та коригуючий коефіцієнт становитиме 0,57...Шановні споживачі

КП «Чорноморськтеплоенерго»!

Звертаємо вашу увагу на те, що під час карантину жодних нарахувань пені і штрафів відбуватися не буде – відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Водночас, закликаємо вас не ігнорувати поточну заборгованість за спожиті послуги теплопостачання.  Підприємство продовжує функціонувати та забезпечує проведення необхідних ремонтних робіт з підготовки устаткування до опалювального сезону 2020-2021 року,

А також зобов’язане розрахуватися за спожитий газ, електроенергію  та сплачувати своєчасно заробітну плату.

З повагою 

КП «Чорноморськтеплоенерго»


За теплопостачання доведеться розраховуватися вчасно

Звертаємо Вашу увагу, що в зв'язку з прийняттям змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів», а також до Кримінального та Цивільно-процесуальний кодекс, які вступили в силу з 3 серпня змінений і посилений порядок стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання.

Згідно з цими змінами, судді отримали можливість задовольняти вимоги про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) за спрощеною процедурою. Рішення буде прийматися судовим наказом. Термін розгляду подібної справи законодавець обмежив до 15 днів. Присутність відповідача в суді у справах за несплату ЖКП відтепер не обов'язково. При розгляді позовів проти неплатників вже навіть не обов'язково вручати позивачеві і відповідачу повістку з'явитися до суду. Наприклад, щоб повістка вважалася врученою відповідачу, її досить направити на адресу, за якою зареєстровано чоловік заборговував за послуги з теплопостачання, незалежно від того проживає він там чи ні.

На додаток до всього борги за теплопостачання населення буде змушене погашати з відсотками і нести кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду. Раніше така норма, як правило, застосовувалася тільки до юридичних осіб. Тепер теплопостачальна організація має право вимагати від власника квартири, який заборгував за теплопостачання погасити борг з урахуванням індексу інфляції та 3% річних, нарахованих заявником на суму заборгованості за весь період прострочення.

Найнеприємніше для недобросовісних платників за ЖКП, полягає в тому, що, людина, який не сплатив за рішенням суду свої борги перед теплопостачальною організацією, може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, в слідстві чого суддя може накласти штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавити волі на строк до 3-х років.

З урахуванням того, що закон до боржників за ЖКП став настільки суворим, просимо всіх абонентів мають заборгованість за послуги з теплопостачання погасити її в найкоротші терміни або звернутися в абонентський відділ нашого підприємства, розташований за адресою: вул. Комсомольська, 2-а, для узгодження порядку її погашення поетапно.

У свою чергу КП «ІТЕ» дякує всім сумлінних абонентів своєчасно оплачують послуги з опалення та підігріву води.

 

 

>> ЗУ Про об'єднання співвласників <<

>> ЗУ Про комерційний облік <<

>> ЗУ про публічну інформацію <<

>> ЗУ про теплопостачання <<

>> ЗУ про ЖКП <<

>> Методика <<

>> Порядок відключення <<

>> Правила №630 <<

>> Правила №1198 <<

>> Порядок формування тарифів <<

>> Перерахунок <<

>> Антикорупційна програма <<

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.