^ Вверх ^
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

Останні новини


Про зміну розміру нарахувань КП «ЧТЕ»
з урахуванням ціни поставки природного газу до умовно-змінної складової
тарифів на теплову енергію та послуг централізованого опалення

 До уваги споживачів

 КП «Чорноморськтеплоенерго»   

        З метою інформування громадськості, а також отримання зауважень та пропозицій, комунальне підприємство «Чорноморськтеплоенерго» оприлюднює  проект доповнення до інвестиційної програми  на 2019 рік.    

       Зауваження та пропозиції по проекту  можна надати потягом 20 календарних днів з дня його оприлюднення на електронну адресу

 КП «ЧТЕ» тел.,факс: (04868) 6-03-97, E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


За теплопостачання доведеться розраховуватися вчасно

Звертаємо Вашу увагу, що в зв'язку з прийняттям змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів», а також до Кримінального та Цивільно-процесуальний кодекс, які вступили в силу з 3 серпня змінений і посилений порядок стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання.

Згідно з цими змінами, судді отримали можливість задовольняти вимоги про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) за спрощеною процедурою. Рішення буде прийматися судовим наказом. Термін розгляду подібної справи законодавець обмежив до 15 днів. Присутність відповідача в суді у справах за несплату ЖКП відтепер не обов'язково. При розгляді позовів проти неплатників вже навіть не обов'язково вручати позивачеві і відповідачу повістку з'явитися до суду. Наприклад, щоб повістка вважалася врученою відповідачу, її досить направити на адресу, за якою зареєстровано чоловік заборговував за послуги з теплопостачання, незалежно від того проживає він там чи ні.

На додаток до всього борги за теплопостачання населення буде змушене погашати з відсотками і нести кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду. Раніше така норма, як правило, застосовувалася тільки до юридичних осіб. Тепер теплопостачальна організація має право вимагати від власника квартири, який заборгував за теплопостачання погасити борг з урахуванням індексу інфляції та 3% річних, нарахованих заявником на суму заборгованості за весь період прострочення.

Найнеприємніше для недобросовісних платників за ЖКП, полягає в тому, що, людина, який не сплатив за рішенням суду свої борги перед теплопостачальною організацією, може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, в слідстві чого суддя може накласти штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавити волі на строк до 3-х років.

З урахуванням того, що закон до боржників за ЖКП став настільки суворим, просимо всіх абонентів мають заборгованість за послуги з теплопостачання погасити її в найкоротші терміни або звернутися в абонентський відділ нашого підприємства, розташований за адресою: вул. Комсомольська, 2-а, для узгодження порядку її погашення поетапно.

У свою чергу КП «ІТЕ» дякує всім сумлінних абонентів своєчасно оплачують послуги з опалення та підігріву води.

 

 

>> ЗУ Про об'єднання співвласників <<

>> ЗУ Про комерційний облік <<

>> ЗУ про публічну інформацію <<

>> ЗУ про теплопостачання <<

>> ЗУ про ЖКП <<

>> Методика <<

>> Порядок відключення <<

>> Правила №630 <<

>> Правила №1198 <<

>> Порядок формування тарифів <<

>> Перерахунок <<

>> Антикорупційна програма <<

Copyright © 2016-2018 ite.org.ua - All rights reserved.