45 років комунальному підприємству «Чорноморськтеплоенерго»
21 квітня 1981 року згідно до наказу обласного житлового управління
«Про створення підприємства теплових мереж у місті Іллічівськ» було утворене підприємство, яке сьогодні носить назву «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
За 45 років існування підприємство пройшло значний шлях розвитку – від мазутної котельні та насосних Іллічівського району міста Одеси до сучасних систем теплопостачання комунального підприємства Чорноморської громади. Сучасне КП «ЧТЕ» прийшло період становлення, розвитку технологій, модернізації теплових мереж та виробничих потужностей, але головне на чому тримається наше підприємство – це люди, які протягом багатьох поколінь щоденною роботою забезпечували та продовжують забезпечувати комфорт та тепло у домівках мешканців Чорноморської міської територіальної громади, попри усі виклики багаторічної історії.
Сьогодні під керівництвом директора Анатолія Володимировича Паншина, на підприємстві сформований високопрофесійний колектив, який ми від імені адміністрації вітаємо з ювілейною датою та висловловлюємо слова подяки абсолютно усім, хто робив вклад у розвиток підприємства.