^ Вверх ^
Написати в Вайбер
foto1 foto2 foto3

Мы на facebook

Як отримати субсидію

 


Підсумки тижня у КП "ЧТЕ" Роботи на об’єктах комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області за період 27.04.2026 р. – 01.05.2026 р.


Котельня № 2:

  • виконання технічних робіт, огляд, обслуговування обладнання та генераторів, прибирання.


Центральні теплові пункти:

  • прибирання приміщень та територій, косовиця трави.
  • корчування дерев, порослі та збирання каміння на території КП «ЧТЕ» біля ЦТП
  • № 8.
  • частковий ремонт стін ЦТП № 16(5).

 
Теплові мережі:

  • виконання поточного ремонту теплової магістралі по вул. Олександрійська, вул. Захисників України (перенабивання сальникових компенсаторів).
  • заміна засувок ДУ 150 мм на магістральній тепловій мережі.

 

Прилади обліку тепла:

Станом на 01.05.2026 р. у 231 ж/будинках з централізованим теплопостачанням встановлено 269 од. вузлів обліку теплової енергії (ВКО).

  • огляд, технічне обслуговування вузлів комерційного обліку (ВКО) теплової енергії, встановлених в ж/б 20 кварталів (зовнішній огляд, ревізія обладнання, перевірка технічного стану, відключення від електромережі модемів, прибирання);
  • ремонт, підготовка до фарбування, фарбування ґрунтом, заміна замків на антивандальних ящиках за адресами: вул. Олександрійська 12 (1, 2 елев.), вул. Данченка,7, 3-В, вул. Паркова 4;
  • усунення течі на витратомірній ділянці ВКО ж/буд. №12 по вул. Парусна (підготовка до гідравлічних випробувань ЖЕД 3);
  • зняття на повірку ВКО по вул. Данченко 1-А, 3-В (1,2); Парусна 8

 

- Забезпечення транспортом ділянок підприємства згідно заявок.

- Підготовлення тендерної документації для проведення відкритих торгів з закупівлі послуг з технічного обслуговування та ремонту 16-ти генераторів.


Також за період з 27.04.2026 р. по 01.05.2026 р. була проведена наступна робота:

- Підготовлено 10 заяв про видачу судових наказів на суму 86,6 тис. грн. до місцевого суду;

- Надано 28 консультацій споживачам з питань стягнення заборгованості;

- Підготовлено 13 заяв до Державної виконавчої служби на суму 152,3 тис. грн. щодо примусового стягнення;

- Вручено 620 попереджень боржникам про необхідність сплати заборгованості;

- Здійснено 63 дзвінків та повідомлень через мессенджери споживачам (юридичним особам), які мають заборгованість, з метою усного попередження про необхідність сплати боргу.



Нагадуємо абонентам КП "ЧТЕ" про необхідність своєчасної оплати за отримані послуги, це надасть можливість забезпечити теплом кожний дім своєчасно.

Copyright © 2016-2026 ite.org.ua - All rights reserved.