Звернення колективу КП «ЧТЕ» до міського голови

Шановний Василю Олександровичу!
Колектив комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» висловлює щиру подяку за вашу роботу, мудре керівництво громадою, регулярну допомогу нашому підприємству, бажаємо успіхів у Збройних Силах України! Бажаємо повернутись з Перемогою якнайшвидше.
З повагою,
колектив КП «ЧТЕ»